Isha vetem 11 vjece, kisha frike te tregoja se babai i femijes ishte vellai im


Nena me e vogel e Britanise,e cila ishte shtatzane ne moshen 11 vjecare,tani pret femijen e saj te dyte. Tressa Middleton nga Bathgate te West Lothian,qe tani eshte 18 vjece,u detyrua te jepte foshjen e saj per adoptim 2 vjet me vone pas lindjes. Per kete vendim zbulohet fakti se foshnja ishte rrjedhe nga perdhunimi i vellait i saj….
Ne vitet ne vazdhdim Tressa u perball me shume probleme,pasi braktisi shkollen dhe filloj perdorimin e lendeve narkotike!
Tani, deklaron se ka nderuar faqe ne jeten e saj, jam e paster dhe gati per tu bere perseri mama!
Ka lidhje me 25 vjecarin Darren,qe dhe me te cilin bashkjeton,dhe per 7 muaj do sjelle ne jete femijen e pare te tyre.Duke folur ne revisten Closer ajo tha, nuk doja te me merrnin vajzen time, por isha shume e vogel per tu bere nene.Tani ndihem gati.Ky femije do zvendesoje vajzen time,kam nje shanc te dyte.
Ne 2005 kishte zbuluar se kishte ngelur shtatzane me nje djalosh ne lagje,dhe kete per ta mbrojtur nena e saj.
Mbas lindjes filloj te pije dhe te perdore lende narkotike.
Ne moshen 14 vjece zbuloj te verteten e madhe… babai i femijes ishte vellai i saj 16 vjecar Jason.Familja u shkaterua…mbas kesaj Tressa u detyrua te jepte femijen per adoptim.Ne 2009 Jason Middleton denohet me 4 vjet burg.
Do jepja jeten per vajzen time,por ishte e cuditeshme.Kishte momente qe kur e shikoja,ne fytyren e saj shikoja vellain tim.Ishte e veshtire.E doja me gjithe zemer.Tha Tressa./Alblive.net