Unikkatili nR. 1

Unikkatili nuk ndalet, thyen rekorde
Babai i repit shqiptar, Unikkatili, ka vazhduar të thyejë rekorde në rrjetin më të madh social të videove, YouTube dhe atë vetëm dy ditë pas lansimit të këngës së re me Presionin, “Do”.
Kënga e re e cila u lansua pas shumë kohë pritjesh në mbrëmjen e 5 qershorit, ka arritur të krijojë një ‘boom’ të vërtetë, duke heshtur madje evenimente të mëdha si Videofesti, e mos të flasim fare për projektet e artistëve tjerë që kanë dalë në ndërkohë, pasi e gjithë vëmendja e publikut ishte mbi Unikkatilin.
Mbi 200 mijë shikime dhe mbi 45 mijë komente përbëjnë rekord të ri të arritur nga ndonjë artist shqiptar brenda 36 orëve, ndërsa mbetet të shihet kontinuiteti i suksesit të kësaj kënge gjatë verës, ku edhe artistë tjerë do të prezantojnë projektet e tyre/Telegrafi