Dy super golat e Neymar (VIDEO)

Dy super golat e Neymar (VIDEO)

Kur është Neymar, janë edhe fitoret e Santosit. Neymar ka shënuar dy gola në fitoren që Santos e ka arritur si mysafir i skuadrës Palmerias.
Neymar arriti që të realizoi 2 gola fantastik në këtë ndeshje. Të parin e realizoi në minutën e 42 të ndeshjes ndërsa të dytin dhe të fitores në minutën e 63.
Santos kaloi në një krizë të rezultateve kohëve të fundit, mirpo rikthimi i Neymar nga Olimpiada ka rikthyer edhe fitoret e kësaj skuadre.