Getoar Selimi: Tash ju kallxoj si palohen reperat

Getoar Selimi: Tash ju kallxoj si palohen reperat

Pas një pushimi të shkurtër me të dashurën e tij në Itali dhe në Zvicër ai është kthyher dje në orët e herëshme të mëngjesit në Prishtinë. 
Reperi i njohur Getoar Selimi i Tingullit 3nt dhe njëkohësisht koka e rep labelit më të përfolur kohët e fundit në trojet shqiptare “BABA STARS”, ka paralajmëruar fansat e tij që të presin hitin e radhës i cili do t’i “paloj” të gjithë reperat tjerë. Mundesuar nga faqja me e madhe shqipetare nga zemra rinore.
Kënga për të cilën bëhet fjalë quhet “N’Prishtinë”, sipas informacioneve që vetë Getoar Selimi kishte postuar në Facebook xhirimet e këngës do të fillojnë që nesër dhe kënga pritet që të jetë gati nga fillimi i shtatorit.
Më poshtë i keni disa rreshta të këngës – “N’Prishtinë”.