Jessica Alba shkëlqen me bikini (FOTO)

Jessica Alba shkëlqen me bikini (FOTO)

Aktorja e njohur hollivudiane, Jessica Alba, është duke vijuar pushimet e saj me familjen në Itali. 31-vjeçarja ndërkohë ka treguar linjat e saj të mrekullueshme, teksa është shfaqur me bikini. Ajo konsiderohet si një aktoret më të bukura dhe me trupin më të mirë.