Pages

Banner 468

Kim Kardashian majë shkëmbinjve (foto)

 
...( Tingujt e Jetes )...

Kim Kardashian majë shkëmbinjve (foto)

 Kim Kardashian po shijon pushimet buzë detit. Në fakt, buzë detit themi ne, por nëpër plazhe të ndryshme të botës.
31-vjeçarja tërheq vëmendjen e të gjithëve kudo që shkon. Nuk ka revistë apo media rozë që të mos përmendë emrin e saj.
Mesa duket Kim ka marrëdhënie shumë të mira me famën dhe akoma më të mira me aparatin fotografik.
Ajo postoi këto foto majë shkëmbinjve në twitter dhe profili i saj u ndez zjarr…