Rita, mesazh në gjuhën shqipe (Video)

Rita, mesazh në gjuhën shqipe (Video)
Këngëtarja Rita Ora, ka publikuar një video-mesazh të veçantë dedikuar fansave shqiptar, ku ajo flet në gjuhën shqipe.
Në xhirimin e shkurtër Rita përshëndet fansat dhe shprehet e lumtur për publikimin e ardhshën të albumit të saj.
21 vjeçarja ka shënuar sukses edhe me këngën e saj të tretë “How we do”, e cila ka debutuar në vendin e parë ne toplistat britanike. Kjo është kënga e saj e tretë që rradhitet në pozitën e parë pas debutimit të suksesshëm me bashkëpunimin e saj me Dj Fresh në “Hot Right Now”, pastaj me Tiney Tempah në “R.I.P”.
Albumi  i parë i këngëtares nga Prishtina, titulluar “ORA” del në shitje me 27 gusht të këtij viti./Indeksonline/