Vajza i shpëton vdekjes VIDEO

Vajza i shpëton vdekjes VIDEO

Kamerat e sigurisë kanë arritur të xhirojnë një vajzë të vogël, e cila me fat të madh i është shmangur vdekjes.
Vajza ka rënë nga motoçikleta e prindit të saj dhe për pak sa nuk është shkelur nga një automjet që ishte pranë.
Ngjarja ka ndodhur në qytetin Jinhua në provincën kineze Zhejiang, ndërsa fëmija ka pësuar lëndime të lehta... /Telegrafi/