Vali Corleone me videoclip te ri ... ???Vali Corleone me videoclip te ri ???

Ai që këngëtaret i njeh të gjitha dhe ka edhe raporte private me to e që këngëtarët e kanë idoll ka provuar karrierën në rep. Një video që ka dalë tash në YouTube del të jetë një këngë e Vali Corleone nga Gjilani, personi i famshëm që bën jetë filmash, duke imituar familjen Corleone nga Sicilia, me të cilën edhe ka muhabete, “apsollut”.

Ai e ka postuar në profilin e tij në Facebook, e si zakonisht mos ia beni “like ose comment”, transmeton “Reporteri.net”.

Ja cka shkruan ai në profil, origjinal: “SURPRIZ HHMMM ME KAN VJEDH SEKRETIN KENGEN TIME QE EKAM KENDU NE VITIN 2000 DHE E KAN PUBLIKU POSA ME LAJMRUAN NUK DI SI ESHTE VJEDH POR KJO KENG KA VIDEO KLIP NE ATE VIT 2000 POR MBASE ERDH PUNA KETU DO E PUBLIKOJ EDHE KLIPIN ESHTE SHUM I NERESANT A KENGA MUNDET MET PREK PAK NZEMEERR POR KAN EDHE KENGE TE TJERA POR DO I LE QE MBASE TE VDES TE PUBLIKOHEN KUR ESHTE KENDU KJO KENGE SDI A KA PAS GRUPE TE REPERAV NE SHQIPTARI E DUDA NE KENGEN ITALIA VOGEL VALI CORLEONE NDEGJOJE QKA THOT PREJ MINUTES 2:22 DERI NE 2:35 E KA FJALEN PER KUR VALI COERLEONE KA BE KONCERT HHMMM… OK KJO ESHTE HIT A PARAMENDO NE VITIN 2000 ESHTE BEE KJO MUZIK MOS U BEFASONI ASPOLUT. ME ZE TE TRASH JAM UN ME ZE TE HOLL ESHTE SHOKI IM GRAZIE GJITHVE DHE RRESPEKT KAM SHUM HISTORI UN PREJ A E DERI NE ZH NUK KAM LEN GJE PA BEE EEJJJ KUPTOVEE MAT MIRAT NBOT EDHE MAT KQIJAT NBOT NUK ESHTE INERESANT ASGJE ASPOLUT.JU LUTEM SHUM MOS ME BENI LIKE AS KOMENT OK — PLEASE NO LIKE NO COMENT”/Publialb