“Cmendet” Ermela, “bellidance mbi tavoline… LAJM

“Cmendet” Ermela, “bellidance mbi tavoline…

Ish-banorja dhe fituesja e “Big Brother 4”, Ermela Mezuraj fundjaven e kaluar ka festuar ditelindjen e saj.

Ne nje feste mjaft private me njerezit e saj me te afert ajo ka festuar deri naten vone. Ne kete feste nuk kane munguar as miq te saj nga “Big Brother” si Toros, Liam, Mirjeta etj.
Nga foto qe shikoni dhe ju, shohim se Ermela vertet eshte kenaqur ne maksimum. Madje ajo eshte kujdesur qe te siguroje edhe disa veshje karakteristike te haremeve arabe dhe te kerceje “bellidance”.
Festa e ditelindjes se Ermeles eshte bere ne Shengjin, ne nje vend te bukur dhe afer detit. Nderkohe nga miq te saj qe kane qene te ftuar per ditelindje, kemi mesuar se festa ka zgjatur deri ne oret e para te mengjesit.
Te gjithe ishin kenaqur dhe argetuar me kete organizim mjaft interesant qe i shkon me se miri natyres energjike te vajzes, e cila u be fituesja e 100 milione lekeve vitin e kaluar. Ermela u mjaftua vetem me çmimin, pasi endrrat e saj per t’u bere pjese e botes se medias nuk u realizuan, duke bere keshtu qe ajo te heqe dore prej tyre.
Nderkohe per jeten e saj private dime se ajo vazhdon te jete e lumtur me djalin qe quhet Jotin, duke hedhur keshtu pas kraheve historine e lindur brenda shtepise se BB4 me Ervinin.