Prekëse, ja çfarë bën motra per vëllain - VIDEO

Prekëse, ja çfarë bën motra per vëllain

Miliona njerez ne gjithe boten çdo dite luftojne me kancerin, bashke me to kanceri prek dhe femijet, qeniet me te pafajshme te cilet duhet te defrehen e jo te vuajne.Videoja qe ju sjell 24infozone.com eshte nje video qe do ju perlotë ku motra e nje djali te vogel qe vuan nga kanceri ben nje gjest qe ju le pa fjale per te mbushur vellain e saj me optimizem dhe pse ai vuan nga nje semundje shume e keqe.