Shkoder, koncerti i Bleones dominohet nga meshkujt, dhe keta te nxehur… LAJM

Shkoder, koncerti i Bleones dominohet nga meshkujt, dhe keta te nxehur…


Nese i bejme nje sondazh gjinie qe e ndoqen te enjten ne mbremje koncertin e kengetares Bleona Qereti ne Shkoder, natyrisht se perqindja me e madhe frymonte burreri.E kjo nuk kishte si te ndodhte ndryshe, pasi Bleona eshte dukur shume ‘hot’ ne interpretimin e saj sic shihet
dhe ne foto dhe i ka nxehur shume keq shkodranet. Por rikthimi i kengetares ka bere qe edhe mosha e thyer burrore shkodrane te dilte ta shihnin artistet.

Ne kete koncert ne qytetin me te madhe verior te Shqiperise Bleonen e shoqeronte pervec se grupi kosovar ‘Etnon”, edhe kengetaret Aurela Gace dhe Hekuran Krasniqi. Mendohet se nje kocent te tille Bleona Qereti po e mendon ta realizoje edhe ne Prishtine.